Новини ТОВ "УУБ"

УУБ застосувала санкції до п’яти учасників-порушників торгів за напрямком «Необроблена деревина та пиломатеріали»

Головними принципами роботи Української універсальної біржі – є суворе дотримання чинного законодавства, правил торгівлі та регламенту. Тому на біржі діє постійний моніторинг стосовно виконання учасниками аукціонів своїх зобов’язань до укладених договорів.

Наглядова рада УУБ була вимушена застосувати санкції до п’яти учасників-порушників, які брали участь в аукціонах, що відбулись 15 червня, 23 серпня, 15 та 16 вересня.

Для чотирьох учасників-порушників санкції передбачають недопущення до участі у наступних торгах протягом одного місяця, що будуть ініційовані лісовими господарствами Полтавської, Чернігівської, Сумської та Рівненської областей. Ще на одного учасника накладені санкції у вигляді недопущення до участі у наступних торгах протягом трьох місяців, що будуть ініційовані лісгоспами Сумської області.

Застосування санкцій - це вимушена міра для забезпечення прозорості, конкуренції та рівних умов для всіх учасників аукціонів.

Наглядова рада ТОВ «Українська універсальна біржа» наголошує – для недопущення виникнення подібних ситуацій у майбутньому, учасникам торгів необхідно неухильно дотримуватися регламенту, правил торгівлі та виконувати свої зобов’язання до умов виконання договорів.